KONST / Litografier / Färglitografi 16165425
nr 1616 5425
Carin Adler
(f. 1929), Sverige
Färglitografi, Skärgård, "Juni". Signerad, numrerad 240/250 cm, yttermått inklusive ram: 49x62 cm
Carin Adler, född 1929, svensk målare.
Utrop:
300 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 29 april 2024
kl 19:58:23
1.100 kr
1.300 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor